Tell your friends about this item:
Twisters
Twisters
Twisters
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | October 22, 2024 |
| EAN/UPC | 0191329265758 |
| Label | Universal Studios |
| Genre | Adventure |
| Dimensions | 135 × 168 × 16 mm · 189 g |
| Playtime | 02:02:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 Dolby Digital Plus 7.1 Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English Spanish French |
| Subtitles | English Spanish |
| Director | Lee Isaac Chung |
| Skuespiller | Daisy Edgar-Jones |
| Skuespiller | Glen Powell |
| Skuespiller | Anthony Ramos |
| Skuespiller | Brandon Perea |
| Skuespiller | Maura Tierney |
| Skuespiller | Harry Hadden-Paton |