Tell your friends about this item:
Black Phone 2-movie Collection
Black Phone 2-movie Collection
Black Phone 2-movie Collection
4K Ultra HD + Digital
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 1 |
| Released | December 23, 2025 |
| Original release date | 2021 |
| EAN/UPC | 0191329283684 |
| Label | Universal Studios |
| Genre | Horror |
| Dimensions | 133 × 172 × 13 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 03:38:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Director | Scott Derrickson |
| Skuespiller | Mason Thames |
| Skuespiller | Madeleine McGraw |
| Skuespiller | Ethan Hawke |
| Skuespiller | Jeremy Davies |
| Skuespiller | James Ransone |
| Skuespiller | Miguel Mora |