Tell your friends about this item:
Phantom
Phantom
Phantom
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | April 14, 2026 |
| Original release date | 1996 |
| EAN/UPC | 0738329273156 |
| Label | Kino Lorber KINK27315 |
| Genre | Action |
| Dimensions | 133 × 165 × 11 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:40:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | DTS 5.1 DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Director | Simon Wincer |
| Skuespiller | Billy Zane |
| Skuespiller | Kristy Swanson |
| Skuespiller | Treat Williams |
| Skuespiller | Catherine Zeta-Jones |
| Skuespiller | James Remar |
| Skuespiller | Cary-Hiroyuki Tagawa |