Tell your friends about this item:
Andromeda Strain
Andromeda Strain
Andromeda Strain
Limited Edition
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 1 |
| Released | May 13, 2025 |
| Original release date | 1971 |
| EAN/UPC | 0760137175728 |
| Label | Arrow ARWR716UHD |
| Genre | Mystery |
| Dimensions | 136 × 173 × 16 mm · 121 g |
| Playtime | 02:11:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | LPCM Mono (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Director | Robert Wise |
| Skuespiller | Arthur Hill |
| Skuespiller | David Wayne |
| Skuespiller | James Olson |
| Skuespiller | Kate Reid |
| Skuespiller | Paula Kelly |
| Skuespiller | George Mitchell |
More by Andromeda Strain
Show allSee all of Andromeda Strain ( e.g. Blu-ray , 4K Ultra HD and DVD )