Tell your friends about this item:
The Wailing 4k Ultra Hd
The Wailing
4k Ultra Hd
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | December 12, 2023 |
| Original release date | 2016 |
| EAN/UPC | 0810348036513 |
| Label | WELL GO USA WGUS3651UHD |
| Genre | Movie |
| Dimensions | 134 × 173 × 13 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 02:36:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | Korean |
| Please note | iMusic has no information as to which subtitles may or may not be available on this DVD/Blu-ray. |
| Director | Na Hong-jin |
| Skuespiller | Hwang Jung-min |
| Skuespiller | Jun Kunimura |
| Skuespiller | Kwak Do-won |
| Skuespiller | Chun Woo-hee |
| Skuespiller | Hwan-hee Kim |
| Skuespiller | Jang So-yeon |
More by 4k Ultra Hd
Show allSee all of 4k Ultra Hd ( e.g. 4K Ultra HD , 4K Ultra HD/BD , Blu-ray , CD/Blu-ray and Blu-ray/DVD/CD )