Tell your friends about this item:
Rango
Rango
Rango
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | March 10, 2026 |
| Original release date | 2011 |
| EAN/UPC | 0843501638019 |
| Label | ACP10 (IMPORT) |
| Genre | Family |
| Dimensions | 133 × 171 × 13 mm · 198 g |
| Playtime | 01:47:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 (640 kbps) DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English German French Italian Japanese |
| Subtitles | English German Spanish French Italian Japanese |
| Director | Gore Verbinski |
| Skuespiller | Johnny Depp |
| Skuespiller | Isla Fisher |
| Skuespiller | Abigail Breslin |
| Skuespiller | Ned Beatty |
| Skuespiller | Alfred Molina |
| Skuespiller | Bill Nighy |