Tell your friends about this item:
Conjuring: Last Rites
Conjuring: Last Rites
Conjuring: Last Rites
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 1 |
| Released | November 25, 2025 |
| EAN/UPC | 0883929837496 |
| Label | Warner Bros. |
| Genre | Horror |
| Dimensions | 135 × 169 × 13 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 02:15:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English German Spanish French Italian |
| Subtitles | Danish English Norwegian Swedish German Spanish Finnish French Italian |
| Director | Michael Chaves |
| Skuespiller | Patrick Wilson |
| Skuespiller | Vera Farmiga |
| Skuespiller | Mia Tomlinson |
| Skuespiller | Ben Hardy |
| Skuespiller | Steve Coulter |
| Skuespiller | Rebecca Calder |