Tell your friends about this item:
Transformers: Rise of the Beasts Steelbook edition
Transformers: Rise of the Beasts
Transformers: Rise of the Beasts
SteelBook / 4K Ultra HD + + Digital 4K
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 1 |
| Released | October 10, 2023 |
| EAN/UPC | 0191329250457 |
| Label | ACP10 (IMPORT) PRT1000828482UHD |
| Dimensions | 133 × 190 × 15 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 02:06:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 Dolby Atmos Dolby TrueHD 7.1 Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English Spanish French |
| Subtitles | Danish English Norwegian Swedish Spanish Finnish French Dutch |
| Director | Steven Caple Jr. |
| Skuespiller | Anthony Ramos |
| Skuespiller | Dominique Fishback |
| Skuespiller | Luna Lauren Velez |
| Skuespiller | Dean Scott Vazquez |
| Skuespiller | Tobe Nwigwe |
| Skuespiller | Sarah Stiles |
Mere med samme udgiver
More from this series
See all of Transformers: Rise of the Beasts ( e.g. 4K Ultra HD , Blu-ray and DVD )