Tell your friends about this item:
Five Nights at Freddy's Night Shift edition
Five Nights at Freddy's
Five Nights at Freddy's
Night Shift Edition / + DVD + Digital HD
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | December 12, 2023 |
| EAN/UPC | 0191329258293 |
| Label | Universal Studios MHV1000834709UHD |
| Dimensions | 155 × 174 × 14 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:50:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Atmos Dolby Digital Plus 7.1 Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English Spanish |
| Subtitles | English Spanish French |
| Director | Emma Tammi |
| Skuespiller | Josh Hutcherson |
| Skuespiller | Piper Rubio |
| Skuespiller | Elizabeth Lail |
| Skuespiller | Matthew Lillard |
| Skuespiller | Mary Stuart Masterson |
| Skuespiller | Kat Conner Sterling |
More from this series
See all of Five Nights at Freddy's ( e.g. MERCH , 4K Ultra HD , DVD , Blu-ray and Toys )