Tell your friends about this item:
Five Nights at Freddy's 2 (Steelbook)
Five Nights at Freddy's 2 (Steelbook)
Five Nights at Freddy's 2 (Steelbook)
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | February 17, 2026 |
| Original release date | 2025 |
| EAN/UPC | 0191329284728 |
| Label | Universal Studios |
| Genre | Horror |
| Dimensions | 132 × 169 × 16 mm · 283 g |
| Playtime | 01:44:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 Dolby Digital Plus 7.1 Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English Spanish |
| Subtitles | English Spanish French |
| Director | Emma Tammi |
| Skuespiller | Mckenna Grace |
| Skuespiller | Josh Hutcherson |
| Skuespiller | Matthew Lillard |
| Skuespiller | Elizabeth Lail |
| Skuespiller | Wayne Knight |
| Skuespiller | Skeet Ulrich |