Tell your friends about this item:
Stone Cold
Stone Cold
Stone Cold
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | April 21, 2026 |
| Original release date | 1991 |
| EAN/UPC | 0738329273194 |
| Label | Kino Lorber KINK27319 |
| Genre | Action |
| Dimensions | 138 × 161 × 11 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:32:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | DTS 5.1 DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Director | Craig R. Baxley |
| Skuespiller | Brian Bosworth |
| Skuespiller | Lance Henriksen |
| Skuespiller | William Forsythe |
| Skuespiller | Sam McMurray |
| Skuespiller | Richard Gant |
| Skuespiller | David Tress |