Tell your friends about this item:
The Da Vinci Code Limited Edition Steelbook Da Vinci Code. The Steelbook
The Da Vinci Code Limited Edition Steelbook
Da Vinci Code. The Steelbook
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 3 |
| To be released | May 18, 2026 |
| Original release date | 2006 |
| EAN/UPC | 5050630086221 |
| Label | Sony Pictures |
| Genre | Adventure |
| Dimensions | 140 × 175 × 19 mm · 320 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 02:29:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 Dolby Surround 7.1 DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 16-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | None |
| Director | Ron Howard |
| Skuespiller | Tom Hanks |
| Skuespiller | Audrey Tautou |
| Skuespiller | Ian McKellen |
| Skuespiller | Jean Reno |
| Skuespiller | Paul Bettany |
| Skuespiller | Alfred Molina |