Tell your friends about this item:
One Battle After Another Limited Edition Steelbook Steelbook edition
One Battle After Another Limited Edition Steelbook
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 1 |
| To be released | June 1, 2026 |
| Original release date | 2025 |
| EAN/UPC | 5051892257015 |
| Label | Warner Bros |
| Genre | Drama |
| Dimensions | 140 × 175 × 13 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 02:41:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 5.1 Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Director | Paul Thomas Anderson |
| Skuespiller | Leonardo DiCaprio |
| Skuespiller | Sean Penn |
| Skuespiller | Benicio del Toro |
| Skuespiller | Regina Hall |
| Skuespiller | Teyana Taylor |
| Skuespiller | Chase Infiniti |