Tell your friends about this item:
Crow (Steelbook)
Crow (Steelbook)
Crow (Steelbook)
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 1 |
| Released | October 7, 2025 |
| Original release date | 1994 |
| EAN/UPC | 0191329262047 |
| Label | Paramount Pictures MIMX1000836441UHD |
| Genre | Horror |
| Dimensions | 138 × 173 × 16 mm · 184 g |
| Playtime | 01:42:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Digital 2.0 Dolby Digital 5.1 DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English German Spanish French Italian |
| Subtitles | Danish English Norwegian Swedish German Spanish Finnish French Italian Japanese Korean Dutch |
| Director | Alex Proyas |
| Skuespiller | Brandon Lee |
| Skuespiller | Ernie Hudson |
| Skuespiller | Michael Wincott |
| Skuespiller | David Patrick Kelly |
| Skuespiller | Angel David |
| Skuespiller | Rochelle Davis |