Tell your friends about this item:
End of Watch Collector's edition
End of Watch
End of Watch
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| To be released | July 28, 2026 |
| Original release date | 2012 |
| EAN/UPC | 0826663269482 |
| Label | Shout Factory |
| Genre | Crime |
| Dimensions | 140 × 175 × 16 mm · 198 g |
| Playtime | 01:49:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | DTS 5.1 DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Director | David Ayer |
| Skuespiller | Jake Gyllenhaal |
| Skuespiller | Michael Peña |
| Skuespiller | Natalie Martinez |
| Skuespiller | Anna Kendrick |
| Skuespiller | David Harbour |
| Skuespiller | Frank Grillo |
Mere med samme udgiver
More from this series
See all of End of Watch ( e.g. DVD , Blu-ray , 4K Ultra HD and Blu-ray/DVD )