One Battle After Another One Battle After Another (4k U
One Battle After Another
One Battle After Another (4k U
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 1 |
| Composer | Paul Thomas Anderson |
| Released | January 26, 2026 |
| Original release date | 2025 |
| EAN/UPC | 5051892253628 |
| Label | WARNER BROTHERS 1000853946 |
| Genre | Drama |
| Dimensions | 140 × 175 × 13 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 02:41:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | Dolby Atmos Dolby TrueHD 7.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | Original language |
| Please note | iMusic has no information as to which subtitles may or may not be available on this DVD/Blu-ray. |
| Director | Paul Thomas Anderson |
| Skuespiller | Leonardo DiCaprio |
| Skuespiller | Sean Penn |
| Skuespiller | Benicio del Toro |
| Skuespiller | Regina Hall |
| Skuespiller | Teyana Taylor |
| Skuespiller | Wood Harris |
Mere med samme udgiver
More from this series
See all of One Battle After Another (4k U ( e.g. 4K Ultra HD )