310 To Yuma (1957) 310 to Yuma 4k Uhd Bluray
310 To Yuma (1957)
310 to Yuma 4k Uhd Bluray
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| Released | March 9, 2026 |
| EAN/UPC | 5061088922337 |
| Label | Criterion Collection |
| Genre | Drama |
| Dimensions | 140 × 175 × 16 mm · 260 g (Weight (estimated)) |
| Playtime | 01:32:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) LPCM Mono (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Director | Delmer Daves |
| Skuespiller | Glenn Ford |
| Skuespiller | Van Heflin |
| Skuespiller | Felicia Farr |
| Skuespiller | Leora Dana |
| Skuespiller | Henry Jones |
| Skuespiller | Richard Jaeckel |