Tell your friends about this item:
Bowfinger Collector's edition
Bowfinger
Bowfinger
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| To be released | June 9, 2026 |
| Original release date | 1999 |
| EAN/UPC | 0826663269086 |
| Label | Shout Factory |
| Genre | Comedy |
| Dimensions | 140 × 175 × 16 mm · 198 g |
| Playtime | 01:37:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English French |
| Director | Frank Oz |
| Skuespiller | Steve Martin |
| Skuespiller | Eddie Murphy |
| Skuespiller | Heather Graham |
| Skuespiller | Christine Baranski |
| Skuespiller | Jamie Kennedy |
| Skuespiller | Barry Newman |