People Under the Stairs (Steelbook)
People Under the Stairs (Steelbook)
People Under the Stairs (Steelbook)
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| To be released | July 21, 2026 |
| Original release date | 1991 |
| EAN/UPC | 0826663259131 |
| Label | Shout Factory 1000857435 |
| Genre | Horror |
| Dimensions | 140 × 175 × 16 mm · 198 g |
| Playtime | 01:42:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | DTS 5.1 DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Director | Wes Craven |
| Skuespiller | Brandon Quintin Adams |
| Skuespiller | Everett McGill |
| Skuespiller | Wendy Robie |
| Skuespiller | A.J. Langer |
| Skuespiller | Ving Rhames |
| Skuespiller | Sean Whalen |