Bubba Ho-tep (Steelbook)
Bubba Ho-tep (Steelbook)
Bubba Ho-tep (Steelbook)
| Media | Movies 4K Ultra HD (4K UHD Blu-ray) |
| Number of discs | 2 |
| To be released | June 2, 2026 |
| Original release date | 2002 |
| EAN/UPC | 0826663268966 |
| Label | Shout Factory |
| Genre | Horror |
| Dimensions | 140 × 175 × 16 mm · 198 g |
| Playtime | 01:32:00 |
| Region code | Region 0 (All regions) |
| Audio Format | DTS 5.1 DTS-HD Master Audio 5.1 (48kHz, 24-bit) |
| Language | English |
| Subtitles | English |
| Director | Don Coscarelli |
| Skuespiller | Bruce Campbell |
| Skuespiller | Ossie Davis |
| Skuespiller | Ella Joyce |
| Skuespiller | Heidi Marnhout |
| Skuespiller | Bob Ivy |
| Skuespiller | Edith Jefferson |